k8 gliwice
Szkolenia

Jesteśy certyfikowaną firmą szkoleniową z przeszło 400 zrealizowanymi usługami BUR, nasza firma jest także wpisana do krajowego rejestru firm szkoleniowych co oznacza, że wszytskie nasze szkolenia mogą być finansowane z urzędu pracy.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub zatrudnionych w firmie z siedzibą na terenie Śląska

MOGĄ BYĆ DOFINANSOWANE NAWET W 80%!

 

a dla osób bezrobotnych nawet 100%

Opinie kursantów

Co mówią o naszych szkoleniach

Szkolenie z Budowania wizerunku

Szkolenie z social media marketingu

Będziesz potrafił budować skutecznei przemyślane kampanie marketingowe na platformach Facebook, Instagram, LinkedIn co da Ci zwiększenie przychodów ze sprzedaży generowanej za pomocą reklam w social mediach.

Indywidualne szkolenie z budowania wizerunku marki - Facebook, Instagram, WordPress

Będziesz potrafił budować własną markę w Internecie. Posiadziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną jak stworzyć spójny wizerunek firmy na własnej stronie www opartej na platformie WordPress, a także na portalach Instagram, Facebook.

Skuteczna rekrutacja

Wiedza, która pozwoli przygotować i przeprowadzić profesjonalny proces rekrutacji, umiejętność prawidłowego poszukiwania i pozyskania odpowiednich kandydatów, zwiększenie efektywności i skuteczność przeprowadzanych rozmów rekrutacyjnych,

Szkolenia z marketingu

Skuteczna sprzedaż od A-Z

Zdobędziesz wiedzę z procesów i zasad skutecznej sprzedaży oraz standardów wpływających na jakość obsługi klientów i efektywnej komunikacji z klientem. poznasz asertywne metod radzenia sobie w sytuacji konfliktowej.

Jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach przy sprzedaży

Nabądź umiejętności w zakresie opanowania emocji w stresujących sytuacjach. Poznaj asertywne metody radzenia sobie w sytuacji konfliktowej. Nabądź wiedzę teoretycznąi praktyczną z zakresu postępowania z trudnymi, nieuprzejmymi klientami.

Skuteczny menedżer

Dowiesz się jak  zbudować większy autorytet by budować  bardziej zmotywowany i skuteczny zespół, który realizuje działania przed nim stawiane. 

Szkolenie z programu photoshop

Szkolenie z programu Photoshop od podstaw

Rozpocznij swoją przygodę z programem Photoshop od podstaw pod czujnym okiem instruktora!

Zaawansowane szkolenie z programu Photoshop- profesjonalne techniki retuszu produktu w teorii i praktyce

Posiądz wiedzę jak wykonać w sposób profesjonalny posprodukcje zdjęć produktu.

Szkolenie z programu Photoshop- Profesjonalne techniki retuszu twarzy

Zdobąć umiejętności wykonania profesjonalnej postprodukcji zdjęć na poziomie retuszu stosowanego w magazynach.

Szkolenie z filmowania i fotografia studyjna

Trzydniowe specialistycze szkolenie z fotografii studyjnej-fotografia portretowa, mody oraz produktowa plus podstawa obsługi programów Lightroom, Captue One

Nabądź umiejętności z obsługi programu Lightroom, Capture One oraz zdobądź wiedzę i umiejętności pracy w komercyjnym studiu fotograficznym.

Profesjonalne warsztaty z filmowania wraz z montażem

Zdobądź teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą filmowania, kadrowania obrazu oraz kompozycji filmowej.

Szkolenia z Fotografii

Kurs fotografii od podstaw – przygotowanie pod social media

Naucz się W ramach szkolenia umięjętności posługiwania się programami do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych oraz podstawy programu Lightroom oraz przygotowanie materiału wyjściowego do publikowania w social mediach.

Szkolenie z fotografii studyjnej wykorzystywanej w branży e-commerce (moda)

Zdobądź wiedzę teoretyczną oraz praktyczną jak zastosować różne modyfikatory światła podczas pracy w studiu fotograficznym a tak że wiedzę z zakresu obsługi programów Lightroom oraz Capture One

Szkolenie z fotografii studyjnej wykorzystywanej w branży e-commerce (produkt)

Nabądź umiejętności obsługi profesjonalnego światła studyjnego, fotografowania przedmiotów (produktów) w warunkach studia fotograficznego.

Cennik naszych szkoleń​

Kontakt

Jeżeli masz pytania  odnośnie aktualnych terminów szkoleń lub jesteś zainteresowany indywidualnym szkoleniem to skorzystaj z formularza poniżej lub zadzwoń + 48 795 937 513

Formularz kontaktowy