k8 gliwice
Agencja Kreatywna
Skuteczne Kampanie Marketingowe
Studio Fotograficzne
NASZE
WARTOŚCI
Wierzymy w jakość. Jakość produktu, jakość w kontaktach z Klientami. Wierzymy, że każdy udany biznes musi się na niej opierać. Od 2014 wspieramy przedsiębiorców dostarczając wizualnie atrakcyjnie zdjęcia, filmy oraz tworzymy kampanie reklamowe. Nasza praca jej jakość oraz zaangażowanie przyczyniają się do wzrostu sprzedaży usług oraz produktów naszych klientów.​

W jaki sposób działamy

1
BADANIE POTRZEB

czyli piszesz lub dzwonisz do nas z zapytaniem, my dokładnie analizujemy jakie są twoje aktualne oraz przyszłe potrzeby

2
SŁUCHAMY

Słuchamy - uważnie czego oczekujesz, w którą stronę zmierzamy

3
SPOTKANIE

w najlepiej wyposażonym studiu fotograficznym na Śląsku podczas którego doprecyzowujemy ofertę, wyjaśniamy, prezentujemy.

4
STRATEGIA

znając już Twoje potrzeby możemy przygotować strategię „na miarę”. Zaprzęgamy narzędzia analityczne

5
KREACJA

pełni zapału zabieramy się za robotę. Korzystamy z profesjonalnej kadry, koordynując wszelkie procesy.

6
PRODUKCJA

tworzymy materiały graficzne, przeprowadzamy sesje zdjęciowe, nagrywamy film. Wszystko przygotowane według indywidualnych potrzeb.

7
WSPÓLNY SUKCES

tutaj otwieramy szampana lub pijemy herbatę po skończonym procesie twórczym, a przed ujawnieniem światu wspólnego dzieła

8
FINALIZACJA

to czas Twojego triumfu. Pełen dumy możesz zaprezentować finalny efekt publiczności tak szerokiej, jak tylko zechcesz.

Nasz zespół kreatywny
Paweł - Retuszer - Marketing

Właściciel K8 studio – główny retuszer naszego zespołu. Odpowiedzialny za współtworzenie i tworzenie kampanii wizerunkowych dla znanych na polskim i zagranicznym rynku marek.

Kasia -Fotograf

Właściciel K8 studio- fotografka, absolwentka Akademii Fotografii w Krakowie. Z fotografią związana od zawsze. Pełna energii perfekcjonistka przy współpracy z klientem. Przeszkoliła kilkaset osóbz zakresu fotografii studyjnej oraz komercyjnej.

Jakub - Produkcja filmowa

Filmowiec z dorobkiem ponad 500 filmów produktowych, promocyjnych, szkoleniowych, kampanii społecznych i politycznych. Ze stażem 15 lat w branży filmowej oraz kilku lat pracy w największych stacjach telewizyjnych.

Dorota - Grafik

Artysta – grafik z ponda 10 letnim doświadczeniem w branży kreatywnej. Swobodnie czuję się na wielu płaszczyzny projektowych. Chętnie wspomoże Was radą oparta o swoje szerokie doświadczenie.

Krzysiek - Artysta plastyk

Artysta, malarz i projektant. Obecnie tworzy w Gliwicach na Śląsku. Jego prace są wystawiane we Wrocławiu i Warszawie w galeriach sztuki. Wspomaga nas rysunkiem.  artystycznym oraz storyboardem.

Marta - Make up​

Makijażystka. Zdobywała wiedzę na wielu szkoleniach w zakresie wizażu. Miedzy innymi u Matylda Bojda Make up, Biar Beauty School, czy Agnieszka Dudoń Make Up.  Specjalizuje się w makijażu ślubnym oraz do sesji zdjęciowych.

Z kim współpracowaliśmy

logo-13
architekci karpiel, steindel
logo-3
logo-555
logo-8
logo-11
logo-166
logo-9
logo-1.dd
logo-12
logo-22-PNG
logo-15
logo-16
logo-7
logo-w
logo-4
architekci karpiel, steindel
Napisz do nas!

Formularz kontaktowy