fbpx

Czy chciałbyś :

 • sprzedawać więcej produktów online,
 • zmniejszyć swoje koszty związane z tworzeniem skutecznych materiałów graficznych,
 • oszczędzić czas,
 • mieć pełną kontrolę nad własną reklamą w Internecie
 • Każdego miesiąca zarabiać więcej

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to wiedz, że jesteś w stanie w 48h nauczyć się robić wszystkie powyższe rzeczy!

W dzisiejszych czasach przy dochodowym biznesie wygrywa ten, kto jest skuteczny, widoczny i zapamiętywalny! Aby osiągnąć prawdziwy sukces finansowy, nie martwić się czy Twój biznes będzie rósł, musisz opanować umiejętność  tworzenie atrakcyjnie wizualnego PRZEKAZU!

Dlaczego jest

to istotne?

Pamiętaj, że rynek sprzedaży internetowej z roku na rok rośnie. Klient, chcąc kupić produkt, sprawdza wszystkie możliwe oferty w Internecie oraz na Facebooku i Instagram’ie.

Pamiętaj, że rynek sprzedaży internetowej z roku na rok rośnie. Klient, chcąc kupić produkt, sprawdza wszystkie możliwe oferty w Internecie oraz na Facebooku i Instagram’ie.

Wyobraź sobie, że prowadzisz działania marketingowe aby zwiększyć sprzedaż za pomocą Facebook’a, Instagram’a czy też wyszukiwarki Google. Twoja konkurencja także TO ROBI! Zwykłym, codziennym działaniem jest tworzenie treści marketingowych oraz wykorzystywanie zdjęć z różnych banków zdjęć bądź zdjęć wykonanych przez niewystarczająco wykwalifikowane osoby. Tylko w tych wszystkich działaniach jest jeden ale to poważny PROBLEM, który wpływa na sprzedaż twoich usług i produktów a jest nim  BRAK ORYGINALNOŚCI ORAZ JAKOŚCI.

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów, a co więcej skuteczny przekaz wizualny jest zapamiętywalny o 70% lepiej niż oferta pisana!

Dołącz do grona naszych klientów

Świadomość wizualna jest kluczem do budowania silnej marki oraz budowania skutecznych reklam, które generują większe przychody. Wspieranie Ciebie w tych działaniach jest naszym nadrzędnym celem jako studia kreatywnego.

Przykład dziecka najlepiej to zobrazuje. Mianowicie, dziecko nie musi umieć czytać aby rozpoznać markę, typu Mc Donald’s, sklep Lidl, czy inne często spotykane. Ważne są kolory, grafika, odpowiedni przekaz.

Jesteśmy Kasia i Paweł, tworzymy najbardziej kreatywne studio w tej części Polski,

K8 Studio.

Od 2014 roku NASZĄ MISJĄ

oraz nadrzędnym CELEM jest wspieranie przedsiębiorców w dostarczaniu wizualnie atrakcyjnego kontentu, który przyczynia się do wzrostu sprzedaży oferowanych usług oraz produktów.

photo-1527499332095-aa151623b3eb

Na przestrzeni ostatnich lat zbudowaliśmy najbardziej rozpoznawalne studio fotograficzne na Śląsku, które na swoim koncie ma współpracę z dużymi znanymi markami takie jak ISOVER, L’Oreal, GONG, ELZAB oraz z lokalnymi firmami, które DZIĘKI NAM sukcesywnie i nieustannie budują swoją markę. Teraz, także TY możesz dołączyć do tych elitarnych firm i tworzyć skuteczne reklamy. Reklamy, które przyczynią się do znaczącego wzrostu Twojej sprzedaży!

Najważniejsze jest to, że możesz nauczyć się tego sam lub, dzięki nam, wyszkolić swoich pracowników. W przeciągu 6 pełnych dni szkoleniowych poznasz wiedzę oraz tajniki tworzenia  skutecznych  obrazów, którą my zdobywaliśmy przez ostatnie 8 lat wydając na swoją edukację ponad 100 000 zł !  Ucząc się od takich znanych osób jak Benjamin Von Wong, Urs Recher, Emil Biliński, Aaron Nace, Lindsay Adler, House of retouching, nauczymy Cię się tworzyć profesjonalne zdjęcia Twoich produktów oraz tworzyć kampanie reklamowe w serwisach Facebook oraz Instagram!

Pamiętaj, że rynek sprzedaży internetowej z roku na rok rośnie. Klient, chcąc kupić produkt, sprawdza wszystkie możliwe oferty w Internecie oraz na Facebooku i Instagram’ie.

Czy przypominasz sobie jak TY zachowujesz się gdy chcesz kupić określony przedmiot? Siadasz przed komputerem i szukasz, czytasz, sprawdzasz. Koniec końców wybierasz produkt spełniający swoje funkcje oraz zaprezentowany w sposób  estetyczny lub wyróżniający się!

W 2018 roku przeprowadziliśmy kilkadziesiąt szkoleń z budowania marki oraz tworzenia atrakcyjnie wizualnego kontentu.  Przykładem szczególnie godnym wspomnienia był przedsiębiorca, który we wrześniu 2018 roku zwrócił się do nas o pomoc, w związku z  brakiem satysfakcjonującej sprzedaży. W przeciągu trzech pełnych dni stworzyliśmy skuteczną strategię marketingową opartą na reklamie wizualnej.  Pokazaliśmy jak tworzyć materiały, które przyciągają uwagę i po nie spełnia trzech miesiącach sprzedaż jego produktów wzrosła o 450%!

Na szkoleniach

nauczysz się:

 • jak fotografować w sposób profesjonalny produkty matowe, odbijające światło,
 • jak aranżować pracę aby była skuteczna i szybka,
 • jak dobrze przygotować zdjęcia do swojego sklepu e-commerce,
 • przygotowywać materiały graficzne nawet na swoim TELEFONIE!
 • tworzenia skutecznych kampanii marketingowych oraz reklam w serwisie Facebook!
 • budowania i prowadzenia swojej
 • Zyskasz czas, pieniądze z tytułu dobrze dokonanej inwestycji oraz z tytułu większej sprzedaży.

  strony www, landing page

Wartość usług stworzenia strony internetowej, wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej  oraz prowadzenia kampanii reklamowych na Facebook to koszt  miesięczny na poziomie minimum 7500 zł. Co więcej, czas oczekiwania to co najmniej kilka miesięcy na stworzenie i wykreowanie powyższych.

Wiedza, którą Ci przekażemy, jest teraz dla Ciebie dostępna w pigułce w przedziałach czasowych dostosowanych do TWOICH potrzeb.

Co więcej tylko teraz,  przez  48h, cały pakiet szkoleń jest dostępny  w promocyjnej cenie . . . . . Napisz do nas!( tutaj formularz kontaktowy)

Nie zwlekaj i już teraz zainwestuj w rozwój swojej firmy i zacznij zwiększać swoje zyski.

Dokonaj pierwszego kroku, jakim jest zapisanie się na szkolenie, klikając na poniższy link! Do zobaczenia!

Dołącz do grona naszych klientów