Cześć! Jesteśmy  
Kasia
Paweł
 Tworzymy K8 Studio!

Budujemy wizerunek marek, osób publicznych, a także osób szukających drogi do zarabiania większych pieniędzy!​

Pracujemy w świetnie wyposażonym, przygotowanym przez nas i pod nasze wysokie wymagania studiu fotograficznym w Gliwicach. Jest to jedyne, tak dobrze wyposażone studio na Śląsku. K8 Studio to 125 metrów przestrzeni, w której pracujemy i  z sukcesami budujemy wizerunek naszych Klientów. Teraz także Ty masz okazję do nich dołączyć!​

Od 2014 roku stworzyliśmy pożądany i profesjonalny wizerunek ponad 1100 osób

Na swoim koncie mamy współpracę z największymi firmami z branż przemysłu, agencjami reklamowymi, kancelariami adwokackimi, lekarzami. Od 2018 w naszych szkoleniach uczestniczyło przeszło 100 firm!

Wierzymy w jakość. Jakość produktu, jakość w kontaktach z Klientami. Wierzymy, że każdy udany biznes musi się na niej opierać.

Wspieramy przedsiębiorców, dostarczając wizualnie atrakcyjnie zdjęcia. Wierzymy, że nasza praca przyczynia się do wzrostu sprzedaży  produktów i usług naszych klientów.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Tworzymy fotografie wizerunkowe, portrety biznesowe, portrety korporacyjne. Sesje fotograficzne przeprowadzamy zarówno w naszym studiu fotograficznym, jak również w siedzibie Klienta lub innej, wybranej lokalizacji. ​

Zainwestuj w swój wizerunek

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty

JEŻELI TWÓJ CEL TO:

Prowadzić skuteczne kampanie marketingowe

Przyciągać uwagę swoich fanów na Facebook’u oraz Instagramie

Zbudować solidną i stabliną markę

Wyróżnić się z tłumu firm posługujących się zdjęciami z banku zdjęć

Zwiększyć liczbę zapytań ofertowych

Zwiększyć ilość swoich klientów

Być liderem w swojej branży

Zwiększyć morale swoich pracowników

SPRAWDŹ PONIŻEJ JAK INNI UMIEJĘTNIE WYKORZYSTALI NASZE ZDJĘCIA, ABY Z POWODZENIEM OSIĄGAĆ SWOJE CELE

PORTRETY KORPORACYJNE

Zdjęcia korporacyjne przygotowujemy na potrzeby stron www, portali społecznościowych, a także na potrzeby druku. Zdjęcia wykonane przez nas cechują się wysoką jakością, profesjonalnym retuszem, spójnością w oświetleniu oraz kadrze przy fotografowaniu całego zespołu. Polecane dla osób pierwszego kontaktu z Klientem. Do wykorzystania na stronie www, wizytówce oraz portalach LinkedIn, Facebook.

SESJA WIZERUNKOWA

Przebieg sesji jest ściśle zaplanowany. Powstałe fotografie są dostosowane do każdego klienta indywidualnie. Zdjęcia mają przedstawiać charakter danej osoby, pozycje zawodową. Założenia, ustalane przed sesją, realizowane są przez odpowiednio dobrany strój, ułożenie ciała.

Kamila Rowińska

Coach, trener, inwestor

Byliśmy odpowiedzialni za okładkę bestellera KOBIETA NIEZALEŻNA. To z nami powstawały najbardziej kreatywne i najbardziej lajkowane zdjęcia na profilach firmowych i w social mediach Kamili. Od 2017 roku stworzyliśmy wizerunek i zdjęcia do kampanii marketingowych RBC.

Materiały pobrane z facebook – Kamila Rowińska

ADAM DE GREAT

Polski DJ i Producent 

Fotografie wizerunkowe wykorzystywane są przez Adama na jego profilach społecznościowych, czy materiałach promocyjnych wykorzystywanych na trasy koncertowe oraz występy. Gwiazda i dj na takich imprezach jak White Sensation, Ultra Festiwal czy też tegoroczny Surise

Materiały pobrane z instagram – adamdegreat

Modero Architekci

MODERO Architekci Sp. z o.o

Zespół prężnie działającej pracowni architektonicznej jest naszym stałym Klientem. Profesjonalny wizerunek pracowników idzie w parze z wysoką jakością oferowanych usług. Pracownia zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji

Materiały pobrane z facebook frimy Modero

Bartek Gołębiowski

Założyciel agencji kreatywnej Gong, Grupa ONE

Agencja Roku 2018! Zdjęcia dla Bartka wykonane przez nas wykorzystywane są w komunikacji zewnętrznej na platformach społecznościowych, a także w druku. Wszyscy koledzy z zespołu (zarówno z Gliwic, jak i Warszawy) chcą mieć teraz zdjęcie “na Bartka” 🙂 Ostatnia nasza realizacja (zdjęcie poniżej) ukazała się w Magazynie MMP! 

Materiały pobrane z facebook frimy GONG

Zaufali nam:

Co mówią o nas Klienci:

Pakiet 3 zdjęć wizerunkowych koszt sesji to 540 zł *

* podana cena jest ceną netto. Cena zawiera profesjonalny retusz oraz bezterminową licencję do nabytych zdjęć.​