Studio Kreatywne | Fotografia Reklamowa | Strategia | Branding Gliwice, Warszawa

Jak sfotografowaliśmy „Kobietę Niezależną”

14 lutego

Tags: , ,

by Paweł/Kasia
Jak sfotografowaliśmy „Kobietę Niezależną”

Najnowsze wpisy

Kategorie

 • Brak kategorii

Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć inspirującą historię współpracy z osobą silną, znaną i lubianą. Część z Was już po tytule pewnie wie o kogo chodzi. Dla Kamili Rowińskiej mieliśmy przyjemność tworzyć okładkę kolejnego wydania książki patronującej jej projektowi pt. „Kobieta Niezależna”.

  Historia pewnej znajomości…

  Kamilę poznaliśmy już wcześniej, przy pracy nad kampaniami – m.in.  Asertywności, Produktywności, a także „ „Jedziesz Bejbe”. Przy pierwszej współpracy wykonaliśmy zdjęcia u Kamili w mieszkaniu w Gliwicach, które jest dostępne na wynajem krótkoterminowy i tam też (między innymi), spontanicznie i odważnie, umieściliśmy Kamilę w lodówce 😉 

  Paweł rzucił:

  • „Kamila, Ty jeszcze z lodówki nie wyskakujesz”,

  Na to Kasia:

  • „no to robimy!” 😉

  Kamila od razu poszła za ciosem i wspólnie zaczęliśmy ją opróżniać i wyciągać półki 😀

  Efekty poniżej:

  Nie trudno się domyślić, że przy takiej kreatywności nie był to koniec naszej współpracy 😉 Kolejnym razem wykonaliśmy fantastyczne zdjęcia studyjne do kilku kampanii.

  Podczas pracy nad „Jedziesz Bejbe” zrobiliśmy kampanię linii ubrań ze sloganem, który zgodnie z zamysłem autorki :

  informuje cały świat o tym, że kobieta, która ma go na sobie, jest kobietą rezultatów. Kobietą z energią, poczuciem humoru, dystansem do siebie i poczuciem sprawczości”. 

  Nowy projekt i proces twórczy

  Sposobność kolejnego spotkania nadeszła nieoczekiwanie szybko i co warto zaznaczyć, wzięła się z naszej czujności, determinacji i świetnego wrażenia, jakie zrobiliśmy podczas poprzednich przedsięwzięć.

  Wiedzieliśmy, że Kamila pracuje nad nowym wydaniem bestsellera „Kobieta Niezależna”. Mając jednak na uwadze wysokie wymagania polskiej coach, postanowiliśmy spróbować – zaproponowaliśmy przejęcie stworzenia koncepcji i wykonania nowych zdjęć w naszym studiu i zgodnie z naszym feelingiem.  

  Po kontakcie i umówieniu się z Kamilą ustalony został kierunek działania, przedyskutowaliśmy też pomysły i wysłuchaliśmy jej oczekiwań.

  Spójrzcie tylko: 

  Nie obyło się bez awaryjnego wyjścia do fryzjera, czy innych nieoczekiwanych zdarzeń, które summa summarum przekuliśmy w sukces. Bardzo ważne było dla nas znalezienie spójnego pomysłu na wizerunek okładki do bestsellerowej książki Kamili. Książka uczy i motywuje słuchacza do usamodzielnienia, postępowania asertywnie i reorganizacji dotychczasowego życia. Te wartości chcieliśmy wyeksponować na okładkowym zdjęciu.

  Jak możecie zobaczyć, a nawet dotknąć (kto nie ma jeszcze książki – zachęcamy) postawiliśmy na przekaz, zdecydowanie i lekkość. Doświadczenie Kasi – dopasowanie pozycji, oświetlenia, kompozycji dla naszej trenerki biznesu przyniosło świetny skutek! 

  Kamila była zachwycona, czego nie omieszkała gorąco wyrazić, a okładka prezentuje się kapitalnie.

  Efekt końcowy, czyli zdjęcia na okładkę to jednak wypadkowa wielu różnych elementów. W naszym profesjonalnym studiu działamy w oparciu o najlepszy sprzęt, który daje kapitalny rezultat. Zestaw lamp Broncolor pozwala uzyskać odpowiednie odzwierciedlenie skóry/faktury, oraz stałe natężenie światła. Colorchecker usprawnia pracę podczas retuszu, a nasze sprawne oczy i bogate doświadczenie retuszerskie potrafi zniwelować nawet najmniejsze niedoskonałości nie ingerując w zdjęcie i zachowując jego głębie.

  Życzymy sobie samych takich wyzwań, a wszystkich czytających zachęcamy do odwiedzenia strony https://rowinskabusinesscoaching.com

  Add your Comment